صفحه اصلی اخبار گزارش ها پروژه ها مقالات مراکز پژوهش و فناوری اسناد بالادستی درباره ما ارتباط با ما
سه‌شنبه 18 مرداد 1401   03:38:07

 
 

امضای تفاهمنامه پارک نوآوری و فناوری نفت با بنیاد ملی نخبگان و صندوق نوآوری و شکوفایی
تفاهم‌نامه همکاری پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت با بنیاد ملی نخبگان و صندوق نوآوری و شکوفایی امضا شد.

1401/2/7 چهارشنبه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، صبح امروز (چهارشنبه، هفتم اردیبهشت‌ماه) در حاشیه نشست و دیدار صمیمانه شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور با محسن خجسته‌مهر، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، پارک نوآوری و فناوری نفت و گاز با بنیاد ملی نخبگان به‌منظور بهره‌برداری از ظرفیت نخبگان در رشد و توسعه و حل مسائل و مشکلات فناورانه کشور در عرصه صنعت نفت تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.


تفاهم‌نامه نخست بین محمد اسماعیل کفایتی، رئیس پارک نوآوری و فناوری نفت و گاز و عباس ابراهیمی، سرپرست معاونت سرآمدی و نخبگان (بنیاد ملی نخبگان) امضا شد.

در ادامه، پارک نوآوری و فناوری نفت و گاز و صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف همکاری دوجانبه در زمینه ارائه خدمات توانمندسازی مدیریت فناوری و تجاری‌سازی به شرکت‌های دانش‌بنیان در چارچوب تسهیلات و حمایت‌های پیش‌بینی شده در دستورعمل ارائه خدمات توانمندسازی صندوق، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

توسعه و ارتقای سطح همکاری‌های صندوق با پارک‌های علم و فناوری برای ارتقای توانمندی‌ها و رقابت‌پذیری دانش‌بنیان‌ها، ارائه خدمات توانمندسازی گسترده‌تر و تخصصی‌تر با همکاری شرکت‌های مشاوره مدیریت آموزشی و تجاری‌سازی به شرکت‌های دانش‌بنیان در سطح استان‌ها، افزایش حجم ارائه خدمات توانمندسازی و تجاری‌سازی به شرکت‌های دانش‌بنیان در سطح استان‌ها و توسعه مجموعه های توانمندسازی و تجاری سازی منطقه ای در کشور از اهداف تفاهم‌نامه همکاری پارک نوآوری و فناوری نفت و گاز و صندوق نوآوری و شکوفایی به شمار می‌آیند.

تفاهم‌نامه دوم بین محمد اسماعیل کفایتی، رئیس پارک نوآوری و فناوری نفت و گاز و علی وحدت،، رئیس هیئت عامل و محمدصادق خیاطیان یزدی، عضو هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی امضا شد.

 
 
امتیاز دهی