صفحه اصلی اخبار گزارش ها پروژه ها مقالات مراکز پژوهش و فناوری اسناد بالادستی درباره ما ارتباط با ما
سه‌شنبه 18 مرداد 1401   03:53:56

 
 

معاون امور مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت:
کارگروه مشترک همکاری وزارتخانه‌های نفت و علوم تشکیل می‌شود

1401/1/31 چهارشنبه

معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت از برنامه‌ریزی‌ها برای تشکیل کارگروه مشترک وزارتخانه‌های نفت و علوم به‌منظور رفع نیازمندی‌های علمی و فناوری وزارت نفت خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت، وحیدرضا زیدی‌فرد در حاشیه نشست مشترک عصر چهارشنبه (۳۱ فروردین) جواد اوجی، وزیر نفت و محمدعلی زلفی‌گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و معاونان دو وزارتخانه و نیز رؤسای دانشگاه‌های کشور به خبرنگار شانا گفت: این نشست برای ایجاد همکاری و تفاهم بیشتر وزارتخانه‌های نفت و علوم برگزار شد و مباحث مشترکی بین دو طرف مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی ضمن ابراز رضایت‌ از نتایج به‌دست آمده در این نشست مشترک افزود: در بسیاری از موارد به جمع‌بندی رسیدیم که یکی از مهمترین نتایج تشکیل کارگروه مشترک وزارت نفت و علوم، تحقیقات و فناوری به‌منظور بررسی و پیگیری مسائل مشترک دو وزارت‌خانه و ارائه گزارش به وزیران برای اجرایی شدن موارد است.

معاون امور مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت تأکید کرد: همکاری بیشتر در زمینه طرح‌هایی که از طرف وزارت نفت به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه‌های مختلف واگذار شده و مراحل مختلف را طی می‌کند، از جمله مباحث این نشست بود.

زیدی‌فرد تصریح کرد: در این نشست همچنین مقرر شد وزارت علوم نیازمندی‌های علمی و فناوری وزارت نفت در زمینه مباحث جدیدی که از طرف نفت به‌عنوان نیازمندی مطرح شود، برطرف کند.


آلبوم تصاویر
 
 
امتیاز دهی