خانه
ایمیل
انگلیسی
نقشه سایت
تماس با ما
 
صفحه اصلی اخبار گزارش ها پروژه ها مقالات مراکز پژوهش و فناوری اسناد بالادستی درباره ما ارتباط با ما
دوشنبه 3 آذر 1399   23:25:22 

 

 
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :

شرکت ملی نفت ایران به پژوهش باوری رسیده است

1398/9/26 سه‌شنبه
مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران گفت: امروزه شرکت نفت خزر به پژوهش باوری رسیده و فناوری و پژوهش را در سرلوحه کار خود قرار داده است.

به گزارش خبرنگار شانا، ابراهیم علوی‌طالقانی بعدازظهر امروز (دوشنبه، ۲۵ آذرماه) در آیین امضا قراردادهای پژوهشی شرکت نفت خزر با بیان اینکه امروزه کارآیی بخش پژوهش بیش از گذشته بر همگان روشن شده است، اظهار کرد: پژوهش و فناوری دیگر یک واحد سازمانی نیست بلکه به فرهنگی سازمانی بدل شده است.

وی با اشاره به سرعت تغییرات در بحث پژوهش تصریح کرد: دستاوردهای خوبی از موضوع پژوهش حاصل شده که یکی از ویژگی‌های آن سرعت تغییرات است که اگر این حساسیت تغییر فناوری را درک نکنیم بی‌شک محکوم به فنا خواهیم بود.

مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه شرکت‌ها باید همزمان با شرایط روز خودشان را تطبیق دهند، گفت: امروزه دیگر روش سنتی پاسخگو نخواهد بود و باید همه شرکت‌ها در مسیر فناور شدن گام بردارند.

طالقانی تصریح کرد: مراسم امضای قرارداد که امروز با حضور شرکت‌های توانمند داخلی و شرکت نفت خزر انجام می‌شود دیگر امضای یک قرارداد نیست بلکه نمادی از پژوهش باوری است. وی ادامه داد: شرکت‌های داخلی به این باور رسیده‌اند که در کنار کارهای عملیاتی، انجام کارهای پژوهشی را در سرلوحه کار خود قرار دهند. مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران یادآور شد: امیدواریم دستاوردهای پژوهشی این پروژه‌ها در هفته پژوهش سال آینده مرور شود.

فیلم امضای سه قرارداد نفت خزر در روز پژوهش
 

 
امتیاز دهی
 
 


پژوهش و فناوری
چند لحظه صبر كنيد