خانه
ایمیل
انگلیسی
نقشه سایت
تماس با ما
 
صفحه اصلی اخبار گزارش ها پروژه ها مقالات مراکز پژوهش و فناوری اسناد بالادستی درباره ما ارتباط با ما
پنجشنبه 9 بهمن 1399   05:44:32
 

 

 
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :

قرارداد تجاری سازی محصولات میکرو CHP بین پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت آران

1399/1/25 دوشنبه
با حضور وزیر نفت به امضا رسید :
قرارداد تجاری سازی محصولات میکرو CHP بین پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت آران
روز پنج شنبه ١٤ فروردين ماه پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت سامانه های انرژی "آران" با هدف تجاری سازی و فروش محصولات قرارداد همکاری منعقد کردند.
این قرارداد به منظور تجاري سازي و فروش محصولات ميكرو (CHP (Heat demand و Electrical demand) و موتور ژنراتور بر پايه فناوري موتور گاز سوز OHVG به امضاء رسید.
بر همین اساس مشاركت و مشاوره در زمينه تجاري سازي و فروش محصولات سامانه هاي توليد همزمان برق و حرارت در مقياس ميكرو ( بر اساس نياز حرارتي يا نياز الكتريكي ) و همچنين موتور ژنراتور بر اساس موتور پايه گازسوز  OHVG ازموضوعات اين قرارداد محسوب مي شود.
همچنین طرفین پیشنهاد دادند که تعدادی از این دستگاه ها به مدت 6 ماه در بخش دولتی مورد استفاده قرار گیرد تا با استفاده از نتایج حاصل، مشکلات احتمالی آن را برطرف سازند و با تولید انبوه میزان قیمت نهایی آن را کاهش دهند.
خاطر نشان مي شود اين قرارداد ميان دكتر جعفر توفيقي، رييس پژوهشگاه صنعت نفت و عليرضا نوري، مدير عامل شركت سامانه هاي انرژي آران در پژوهشگاه صنعت نفت با حضور مهندس بيژن زنگنه، وزير نفت و مهندس مصطفي مير سليم، نماينده منتخب دوره يازدهم مجلس شوراي اسلامي و جمعي از مديران ارشد پژوهشگاه به امضا رسيد.


 
 
امتیاز دهی
 
 


پژوهش و فناوری
چند لحظه صبر كنيد