خانه
ایمیل
انگلیسی
نقشه سایت
تماس با ما
 
صفحه اصلی اخبار گزارش ها پروژه ها مقالات مراکز پژوهش و فناوری اسناد بالادستی درباره ما ارتباط با ما
چهارشنبه 26 دي 1397   05:41:39

 
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
174
معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت نخستین گواهینامه کیفیت تجهیزات صنعت نفت برای ۲ شرکت سازنده صادر شد معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت از صدور نخستین گواهینامه‌های کیفیت محصولات و خدمات صنعت نفت برای ٢ شرکت سازنده خبر داد.

حبیب اله بیطرف روز دوشنبه، دوم بهمن‌ماه در آیین گشایش چهاردهمین نمایشگاه بین المللی نفت و انرژی کیش با بیان این مطلب افزود: فرآیند صدور گواهینامه کیفیت تجهیزات که به ثمر رسیده است، اقدام ارزنده‌ای در مسیر شناسایی خدمات و محصولات داخلی کیفی است.
 وی با اشاره به برنامه وزارت نفت برای امضای قراردادهای جدید نفتی و توسعه میدان‌های نفت و گاز در این قالب گفت:  ارزش قراردادهای پیش رو بیش از صد میلیارد دلار خواهد بود که با توجه به مبحث تامین تجهیزات، بازار خوبی برای اشتغالزایی و فعال‌سازی شرکت‌های داخلی ایجاد می‌شود.
 بیطرف به قراردادهای پژوهشی با دانشگاه‌ها نیز اشاره کرد و گفت: در قراردادهای توسعه فناورانه میدان‌ها، ایجاد ٩ مرکز تخصصی ازدیاد برداشت برنامه‌ریزی شده است.
 
وی سطوح انتقال فناوری مدنظر وزارت نفت را تشریح کرد و انتقال فناوری به شرکت‌های اکتشاف و تولید، انتقال فناوری به شرکت‌های EPC،GC  و ...، انتقال فناوری به تامین کنندگان و سازندگان داخلی و انتقال فناوری مهندسی مخزن به دانشگاه‌های ایرانی را در این زمینه برشمرد.
 چهاردهمین نمایشگاه بین المللی نفت و انرژی کیش، دوم تا پنجم بهمن ماه امسال دایر است.

 
امتیاز دهی
 
 


پژوهش و فناوری
چند لحظه صبر كنيد